Mühendislik Alanında Staj

  • Türkiye’de Mühendislik Alanında Staj
  • Türkiye’de mühendislik eğitimi görmüş ve stajını tamamlamak isteyen uluslararası öğrenciler için Türkiye’de mühendislik alanında staj imkanları sağlayarak başarılı iş birliklerine imza atıyoruz.
  • Türkiye’de eğitim; her geçen gün daha yukarı seviyelere ulaşan bir trend ile ilerlerken öğrencilerin kariyer basamaklarını başarılı bir şekilde adımlayabilmeleri için de en az eğitim hayatları kadar çabalamaları gerekiyor. Bu çabaya hem destek olmak hem de uluslararası öğrencilerin taleplerini karşılamak adına harika danışmanlık hizmetleri sunuyoruz. Mühendislik eğitimi almış öğrencilerin teorik bilgilerini pratik bilgilerle pekiştirmesine yardımcı olan danışmanlık hizmetimizin sadece kariyer noktasında değil kişisel gelişim aşamalarında da önemli katkısı olduğunu vurgulamak gerekir.
  • Türkiye’de Mühendislik Alanında Staj İmkanları
  • Mühendislik eğitimi alan öğrencilerin eğitim süresi boyunca öğrendikleri bilgileri gerçek hayatta uygulayabilmeleri adına staj yapmaları için eşsiz seçenekler sunan Inyed Group; Türkiye’nin en önemli işletmelerinde staj olanaklarını zorluyor. Eğitim gördüğünüz alan özelinde staj olanakları araştırması yapan danışmanlarımız hangi firmadaki stajın sizin için en uygun seçenek olduğunu belirliyor.
  • Eğitim sürecinizi tamamladıktan sonra deneyimli mühendislerle iç içe olmanıza yardımcı olacak üstelik sizden daha tecrübeli mühendislerin bilgi birikiminden yararlanmanıza olanak sağlayacak hizmetleri sizlere sunuyoruz. Yabancı bir öğrenci olarak Türkiye’deki firmalarla iletişim kurmanın zorluğunu biliyor ve sizlerin yerine her türlü iletişim sürecini sürdürerek başarılarınıza katkı sağlamanın yollarını arıyoruz.
  • Mühendislik Stajı Neleri Kapıyor?
  • Mühendislik alanında sizlere enfes staj imkanları sunmayı hedefleyen Inyed Group ile harika bir iş birliğine imza atmak adına tek yapmanız gereken danışmanlarımızla iletişime geçerek staj olanaklarını öğrenmek olacaktır. Türkiye’nin en önemli kurumlarının stajyer arayışlarını yakından takip ederek hem siz değerli yeni mezunlara staj olanağı tanıyor hem de stajyer arayışındaki kurumların arayışını kaliteli bir şekilde karşılıyoruz.
  • Danışmanlık sürecini başarılı bir şekilde sürdüren ve sadece bir danışman olarak değil aynı zamanda bir mentör anlayışı ile de hareket eden personelimizin bilgi birikimi ve tecrübesinden yararlanmak için hemen bizimle iletişime geçebilirsiniz. Size destek olmayı hedefleyen firmamızın ayrıcalıklarından yararlanırken kalite ve tecrübenin tadını da çıkarabileceksiniz.